Zakopower promuje WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE w Starym Maneżu

Zespół Zakopower wraca do Starego Maneżu z nieco odmienionym, świeżym materiałem, w którym pojawiają się współczesne instrumenty i szlachetne, popowe melodie tworzone we współpracy z Mateuszem Pospieszalskim. Materiał z najnowszej płyty zespół zagra 4 marca 2023 roku.

Długo kazali na siebie czekać, ale skoro nowy album już się ukazał to czas, żeby ten nowy materiał wybrzmiał w klubach. Zakopower rusza w trasę koncertową “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour” promując piosenki z nowej płyty o tym samym tytule.

Będzie jak to u Zakopower różnorodnie, będzie dużo instrumentów, pojawią się elementy etniczne, no i oczywiście będzie bardzo energetycznie, ale jak to już zespół nie raz pokazał będzie też moment na chwilkę refleksji.

Ten świat pędzi. Pędzimy i my. Czasem tracimy z oczu to, co najważniejsze. Tymi piosenkami chcemy powiedzieć – zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce… i właśnie z tą muzyką chcemy Was odwiedzić w waszych miastach. – mówi Sebastian Karpiel-Bułecka. Na koncertach będziemy przeplatać repertuary ze wszystkich naszych płyt, ale bazą oczywiście będą utwory z ostatniej. Będzie można usłyszeć „Chwilę” czy „Wielkie oczy” ale i „Boso” czy „Kiebyś ty”, damy też nowe życie zapomnianym już nieco piosenkom, świeżymi aranżacjami. Będzie bardzo ciekawie, gwarantujemy dużą dawkę energii, nie zabraknie też coverów.

Zapraszamy!

4 marca (sobota), godz. 20:00, STARY MANEŻ, ul. Słowackiego 23, Gdańsk Garnizon
BILETY: do nabycia online na www.starymanez.pl oraz w kasie Starego Maneżu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s