Kacper Kortz w drugim singlu z muzyczną dedykacją dla ukochanej

Utwór „Pełnią Sił” jest zadedykowany miłości Kacpra – Pauli Zielińskiej. Opowiada on historię dwóch osób, które w zgiełku dnia codziennego odnalazły w sobie prawdziwe uczucie. Wierzą, że nic nie powstrzyma takiej miłości i mimo upływającego czasu będą w stanie ją pielęgnować. Jest swoistym otwarciem się artysty na autentyczne uczucia, dzięki którym znajduje nowe inspiracje twórcze i jest w stanie lepiej wyrażać siebie.

Utwór wyraża prawdziwe zafascynowanie miłością i jednocześnie jest próbą wyrażenia jej w jak najpełniejszy sposób poprzez warstwę liryczną, a także muzyczną.

Kacper Kortz – wokalista, pianista, autor tekstów, a także producent muzyczny. Od najmłodszych lat pasjonował się muzyką klasyczną, a także twórczością Anny German, czy też Violetty Villas. Początki jego edukacji muzycznej miały miejsce w ognisku muzycznym. Następnie ukończył Szkołę Muzyczną I Stopnia, uczęszczał również do Szkoły Muzycznej II Stopnia w Żaganiu, gdzie kształcił się pod okiem Pana Waldemara Wolskiego. W 2022 roku wydał również swój pierwszy autorski singiel „W obłokach”, który w serwisie Youtube osiągnął ponad 50 tysięcy odsłon. Przed końcem 2022 roku artysta zaprezentował swój drugi singiel pt. „Pełnią Sił”, który jest już dostępny na wszystkich serwisach streamingowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s