MR.GIL wydał nowy album „Love Will Never Come”

Grupa Mr. Gil na czele której stoi gitarzysta Mirek Gil (Believe, ex-Collage) zaprezentowała nowy album „Love Will Never Come”. Jest to pierwsza od 10 lat płyta tego zespołu.

„Love Will Never Come” to piąty album w dyskografii Mr. Gil i jednocześnie następca wydanej w 2012 roku płyty „I Want You To Get Back Home”. W nagraniu płyty wziął udział następujący skład muzyków:

Mirek Gil – gitara, Karol Wróblewski – wokal, Przemek Zawadzki – bas, Robert „Qba” Kubajek – perkusja, Małgorzata Kościelniak – gościnnie wokal w „Without You” oraz „Be For Me (Like A Tree)”.

O niektórych muzykach zwykło się mówić, że są jak wino… resztę powiedzonka, musicie sobie dopowiedzieć sami, bo nie chcemy podpaść Mirkowi Gilowi, zaglądając w jego pesel, ale prawda jest taka, że popularny „Gilu”, wyraźnie czuje się wciąż młodo i pomysłów na muzykę ma bez liku. Jeden z kilku jego projektów – Mr. Gil – zawsze był swego rodzaju odskocznią dla warszawskiego muzyka. Za każdym razem muzyka, nagrana pod tym szyldem, nieco zaskakiwała słuchaczy. Czasem było jej bliżej do muzyki akustycznej, innym razem bywało poetycko… Nie inaczej jest i na najnowszym krążku wydanym przez poznańskie wydawnictwo OSKAR.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s