Wszystkie twarze Wiktora Dyduły w najnowszym klipie

Singiel „Pal licho!” w tanecznym rytmie podsumowuje udany rok artysty.

Ostatnie dwanaście miesięcy okazało się być przełomowe w karierze Wiktora Dyduły. Młody wokalista po zeszłorocznym udziale w The Voice of Poland zabrał się ostro do roboty i w przeciągu roku wydał aż sześć singli, wśród których znalazło się chociażby dobrze już wszystkim znane „Koło Fortuny”. Artysta wypracował sobie solidną pozycję debiutanta, na którego poczynania warto obserwować.

Najnowszy utwór, „Pal Licho!” to energetyczna popowo-alternatywna kompozycja, której nie powstydziłby się nie jeden stary wyjadacz! Melodia momentalnie wchodzi do głowy i zmusza słuchacza do mimowolnego podrygiwania. Tekst z kolei – jak przystało na Wiktora – okraszony jest dużą dawką humoru, a przekaz odzwierciedla przeżycia, w których każdy znajdzie choć odrobine siebie.

– I tak godzę się z myślą, można mieć wszystko a mimo to czegoś brak. W sumie pal licho, oczy nie widzą, sercu nie będzie żal – z takim przekazem w Nowy Rok wprowadza nas Dyduła.

Do utworu powstał teledysk autorstwa Michała Sierakowskiego. W klipie Wiktor po raz kolejny prezentuje swoje umiejętności taneczno-aktorskie, wcielając się w osiem alternatywnych wersji samego siebie. Wszystko to z charakterystycznym dla Dyduły z przymrużeniem oka.

„Pal Licho!” jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych.

To kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu Wiktora, którego premiera zaplanowana jest na początek przyszłego roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s