„Nasze LOVESTORY Tour 2023” – bryska z trasą koncertową w 11 polskich miastach

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze bryska zadebiutowała w połowie roku 2021. Od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. W marcu 2023 młoda wokalistka rusza w swoją pierwszą trasę koncertową, podczas której nie zabraknie zarówno największych przebojów, jak i muzycznych niespodzianek.

KUP BILET

Niepokorna i charakterna bryska jest odkryciem pop ubiegłego roku. W 2022 za sprawą remixów jej hitów „odbicie” i „mam kogoś lepszego” stała się jedną z najważniejszych wokalistek w Polsce. Debiutancki album Artystki „moja ciemność” oraz reedycja „[moja ciemność]²” pokryły się Platyną, podobnie jak wspomniane remixy i przebój tegorocznego lata – „Samba” nagrana z formacją YouNotUs. 

Utwór Artystki pt. „lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)” otrzymał status Złotej Płyty, a „odbicie (Mark Neve Remix)” – Platynowej. Obie piosenki dotarły do 1 i 2. miejsca krajowego Airplaya, czyli listy najczęściej odtwarzanych utworów w radiach. Przebój „odbicie” był najczęściej wyszukiwaną piosenką w aplikacji Shazam przez 12 tygodni. Bryska otrzymała również nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

W minione wakacje bryska intensywnie koncertowała w prawie 40 miastach i pokochała występy na żywo przed stale rosnącą grupą swoich fanów. Nic dziwnego, że wiosna 2023 oznacza dla niej powrót na scenę i koncerty w 11 największych miastach w Polsce w ramach pierwszej własnej trasy koncertowej – „Nasze LOVESTORY Tour”. Dobrze znane, radiowe hity w aranżacjach na żywo, bijące rekordy popularności nie-single uwielbiane przez fanów, muzyczne niespodzianki, lecz przede wszystkim humor oraz dystans do rzeczywistości, za który tak bardzo kochają ją słuchacze – to właśnie „Nasze LOVESTORY Tour 2023”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s