K-Leah w klubowym „Na Pamięć” z Gverillą na feacie!

K-Leah w tym roku rozpoczęła solową karierę. Jej drugi singiel pt. „Na Pamięć” z gościnnym udziałem Gverilli jest żywym i tanecznym utworem, idealnie oddającym sylwestrowy nastrój, który zbliża się wielkimi krokami.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Czy kiedykolwiek byliście na imprezie i tak bardzo chcieliście zostać z kimś sam na sam, że wszystko inne nie miało znaczenia?Każdy chociaż raz w życiu przeżył taką relację, gdzie czuł się wręcz uzależniony od drugiej osoby, chcąc spędzać z nią każdą noc i każdy dzień. O ile takie uczucie jest odwzajemnione, to nie ma nic, co może się z tym równać – mówi o singlu Artystka.

K-LEAH to jedna z najbardziej wszechstronnych wokalistek na polskiej scenie. Przez wiele lat występowała u boku różnych artystów na całym świecie. Grała m.in w takich krajach jak Singapur, Japonia czy Kanada. Jako artystka Live Act, współpracowała z takimi markami jak Google, Hennessy czy Mercedes.

Festiwale też nie są jej obce. Podczas współpracy z DJ’em C-Boolem, można było podziwiać jej wokal na ESKA Music Edwards czy Hit Lata RMF FM. W Polsce znana jest z wielu kolaboracji z raperami i producentami, takimi jak Quebonafide, VNM, Pono, LOAA czy ESSEX. 

K-LEAH od paru lat starannie przygotowuje się do kariery solowej. W tym roku wyszedł jej debiutancki singiel pt.”BRAGGA”. Nadchodzące utwory będą prezentowały niecodzienne brzmienia, oddające wewnętrzną wrażliwość artystki. W każdym utworze będzie można usłyszeć doświadczony i hipnotyzujący wokal o soulowej barwie, koło którego nie można przejść obojętnie. 

K-LEAH:

https://www.instagram.com/kleahofficial/

https://www.facebook.com/kleahofficial/

GVERILLA:

https://www.instagram.com/gverilla/

https://www.facebook.com/gverilla

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s