Vintage, gitary i elektronika. SLOW’MO intrygują albumem “Wiatr”

Charakterystyczna piaskowa chrypa w głosie, retro brzmienie i niekonwencjonalne przełożenie tego vintage’owego stylu na nowoczesne rozwiązania. Duet SLOW’MO prezentuje swój trzeci album “Wiatr”!

Posłuchaj albumu „Wiatr”!

SLOW’MO to hołd dla brzmień retro w nowoczesnych rozważaniach. Duet tworzony przez dwóch przyjaciół z dzieciństwa – Karola Suska i Jaśka Grączyńskiego łączy różne style: od mocnego, gitarowego brzmienia, przez emocjonujące ballady, melancholijny rap, chwytliwe refreny aż po wciągającą elektronikę. Wyciągnęli esencję z tego, co ich inspirowało, tworząc własne, unikatowe brzmienie w postaci fuzji charakternego indie rocka z tanecznym zacięciem.

Po dwóch latach od premiery drugiego krążka “Dead Town”, SLOW’MO wracają z nowym materiałem. Ich trzeci album “Wiatr” intryguje jeszcze bardziej, głównie dlatego, że piosenki na tej płycie po raz pierwszy wybrzmiały w języku polskim, a w swoich tekstach artyści nie boją się poruszać wrażliwych tematów.

„Wiatr” to nasz album opowiadań niekoniecznie dokończonych. Czasem koloryzowanych, ale najczęściej prawdziwych — bywa, że do kości. Opowiada o przejmującym strachu, o niewypowiedzianym szczęściu, o wielkiej miłości i jej parszywej stronie. O życiu i stracie, o zdradach, o kochankach i o romantyku, który lubi wyć do księżyca po nocach. Nie każda historia ma finał, bo przecież nie zawsze go chcemy. „Wiatr” stworzyli przyjaciele. I zrobiliśmy to szczerze, do granic możliwości – komentują artyści.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s