TaMalcherek zabiera w „Bezczas” – to już trzeci singiel !

TaMalcherek przedstawia swój trzeci singiel pt. „Bezczas”, przenosząc słuchaczy w stan głębokiego odprężenia, stan skupienia między jawą a snem. Stan bezczasu. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

W najnowszej piosence Agata Malcherek zadaje pytania i porusza nurtujące ją tematy, ubierając je w zwiewne słowa i piękne melodie, przybrane w soczyste brzmienia dzisiejszej elektroniki. To fuzja brzmień i stylów, wyjątkowa kombinacja. „Bezczas” to kolejny utwór z cyklu jej muzycznych opowieści. Przywołuje na myśl momenty pełne świadomości, obudzenia, uwolnienia i bez presji. Pozwala na odprężenie równocześnie skłaniając do refleksji, co staje się znakiem rozpoznawczym artystki. Oprócz sfery dźwiękowej zobaczymy również teledysk, za kamerą stanęła świetnie zapowiadająca się awangardowa fotograf mody – Sandra Gałka, której zdjęcia publikowane są na całym świecie, jak i w rodzimym Vogue. 

TaMalcherek sama komponuje, pisze teksty i nagrywa piosenki. Ma swoje mini studio, z którego często korzysta, a nad prezentowanymi aranżacjami swoich utworów pracowała z utalentowanym producentem –  Emilianem Waluchowskim.

Pochodzi ze Szczecina, z muzycznej rodziny, od wczesnego dzieciństwa uczyła się gry na skrzypcach i śpiewała nieustannie. „Muzyka towarzyszy mi od początku, można by powiedzieć – płynie we krwi. Większość mojej rodziny na czymś gra, od pokoleń muzyka przeplata się w naszych historiach. W domu była od zawsze, a to sprawiło, że wychowałam się na koncertach, otoczona dźwiękami” – dodaje artystka. 

 W wieku szesnastu lat zaczęła koncertować z grupą jazzową, szerszej publiczności dała się poznać jako uczestniczka popularnego programu muzycznego „Fabryka Gwiazd”,gdzie śpiewała z orkiestrą Adama Sztaby. 

Z dyplomem dyrygenta Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie Agata Malcherek prowadzi szkołę śpiewu, do której uczęszczali artyści z pierwszych miejsc list przebojów m.in. Margaret, Marika, Klaudia Szafrańska, Kasia Sawczuk, Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Olga Barej, Rubens, Agnieszka Więdłocha, Paulina Gałązka, Bartek Kasprzykowskie czy Maciek Zakościelny…a to tylko początek listy.

Wcześniejsze single:

TaMalcherek social media:

Instagramhttps://www.instagram.com/tamalcherek/

Facebook: https://www.facebook.com/tamalcherek/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s