A.S.A. prezentuje klip do utworu „7 niebo” i najnowszy album – „Wspomnienia”

6 grudnia ukazał się album „Wspomnienia” od A.S.A., który powstał przy współpracy z Piotrem i Filipem Siejką, Magdaleną Sroką, Justyną Holm, Andrzejem Zielińskim i wieloma innymi osobowościami polskiej sceny muzycznej.  A.S.A. włączyła się również autorsko w produkcję płyty. 15 piosenek układa się w niezwykłą opowieść o tym, że w życiu najcenniejsze są wspomnienia, bo tylko one nie przemijają a wręcz są kluczem do odważnych i pełnych wiary szczęśliwych dni. Te piosenki zrodziły się z przekonania, że przyszłość zależy wyłącznie od tego co gdzieś głęboko w nas…

Album promuje singiel i teledysk „7 Niebo”

W teledysku wystąpiła znana tancerka i choreografka – Anna Głogowska.

A.S.A. czyli Anna Sokołowska – Alabrudzińska to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka.
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów muzycznych, współpracuje aktorsko i wokalnie z wieloma scenami teatralnymi w Polsce. Przez kilka lat była solistką w teatrze Sabat.

Jej niezwykła osobowość, otwartość i delikatność, a jednocześnie sceniczna charyzma i temperament połączony metafizyczną prawdą interpretacji zyskują coraz większą rzeszę oddanych fanów i szczególną przychylność krytyków.

https://www.instagram.com/a.s.a_music_official/

https://www.youtube.com/@asaannasokoowskaalabrudzin41

https://www.facebook.com/annakatarzyna.sokolowska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s