Paweł Jabłoński we wzruszającym utworze „MALUTKA NAS KUPIŁA” nagranym dla córki

Córka Pawła i Patrycji Jabłońskich, przyszła na świat 1 grudnia zeszłego roku, jej tata był wówczas na ostatnim cyklu chemioterapii i nie mógł w tym dniu przywitać swojej córki. Teraz na roczek wydał utwór napisany specjalnie dla niej.

Jest to bajeczna, bardzo intymna opowieść, pełna ojcowskiej miłości.  Z takim tatą mała miłość artysty może śmiało iść przez życie.

Rok temu urodziła się moja córeczka Maja. Był to najpiękniejszy i równocześnie najgorszy  czas w moim życiu…ze względu na walkę jaką toczyłem o życie z nowotworem. Świadomość, że pojawi się Ona, dodała mi masę sił. Jestem wdzięczny Bogu, bo mogę świętować jej pierwszy rok. Tą piosenką pragnę Majusi podziękować, chcę żeby zawsze wiedziała, że tata ją kocha – mówi Paweł.

Singiel nosi tytuł ,,Malutka Nas Kupiła’’ i jest wspaniałym przykładem ojcowskiego uczucia ‘’Malutka, dałaś nam wszystko, jeszcze zanim przyszłaś tu już byłaś kochana’’ – śpiewa Paweł  W tekście pojawia się także zachwyt nad przyrodą i otaczającym światem. Bajeczna opowieść o uczuciu które wydrąży drogę w skale, z ostrzeżeniami i ojcowskim wsparciem, zamknięta w delikatnej muzyce.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Paweł Jabłoński to młody wokalista z Tokarni koło Kielc, autor tekstów i melodii wokalnych do własnych piosenek. Tworzy w gatunku pop. Aktualnie – od 3 lat, wydaje solowo. Mimo choroby nowotworowej jaka go dotknęła, nie zrezygnował z muzyki i marzeń o wielkich scenach. Współpracuje z kilkoma producentami muzycznymi z województwa Świętokrzyskiego, Śląskiego i Małopolskiego. Ma na swoim koncie 9 utworów utrzymanych w gatunku pop. ,,Tobą Tak” ze stycznia 2020 roku – to Pawła pierwszy solowy singiel, który znalazł się później na Ep ,,TOBĄ”. Ostatni singiel wydany przez artystę o tytule ,,Wakacyjny Sen’’ ma już 118 tysięcy wyświetleń teledysku na platformie YouTube.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s