Natalia Lesz mam nam „COŚ” do zaprezentowania!  

Z okazji wczesnego Mikołaja, Natalia Lesz przekazuje na ręce najmłodszych wyjątkową niespodziankę – singiel „Coś” już dostępny w serwisach streamingowych!   

Wraz z Natalią Lesz piosenkę wykonuje AMELKA (Amelia Anisovych), która dała się poznać przez rozczulające wykonanie disneyowskiego hitu „Let it go”.   

Zaproszenie AMELKI do piosenki wiąże się z przesłaniem edukacyjnym całego projektu.  

Jego pomysłodawczynią jest Urszula Borkowska, ceniona kompozytorka i aranżerka, która postanowiła wykorzystać „Wierszyki domowe” Michała Rusinka do muzycznej podróży po domowych zakamarkach. Wszystkie teksty zostały przetłumaczone na język ukraiński i zostaną zaprezentowane wraz z premierą albumu.  

 „Coś” – we wszystkich serwisach streamingowych 

Natalia Lesz o „COŚ-u”  

„Coś” – jak sama nazwa wskazuje, to piosenka o nie do końca zdefiniowanym obiekcie. To piosenka o rzeczy, którą każdy z nas posiada w domu, a która nie ma szczególnie określonej funkcji… Jeśli nie można takiej rzeczy nazwać – może być wszystkim! Wystarczy tylko odrobina fantazji.   

Utwór „Coś” zapowiada najnowszy projekt Natalii Lesz – „Piosenki domowe”. Album wydany zostanie wiosną 2023 roku wydawnictwem Agora Muzyka.   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s