Lija dołącza do Island Records Polska

2022 jest zdecydowanie przełomowym rokiem dla tej młodej artystki. W lutym zadebiutowała z piosenką „trzy”, teraz dołącza do Island Records Polska. Jeszcze w tym roku na pewno o niej usłyszycie. 

Lija sama pisze, komponuje piosenki i decyduje o tym, jak będą wyglądać jej teledyski. W swojej twórczości stawia na prawdę, emocje i bycie autentycznym. Zaczynała od wstawiania coverów i vlogów na YouTube. Jej debiutancki singiel „trzy” stał się viralem na TikToku. Do tej pory teledysk na YouTube osiągnął ponad 2,1mln wyświetleń. Piosenka była puszczana w radiu i wielu słuchaczy się z nią utożsamia, co stanowi jej największą siłę.

Island Records Polska to nowa jednostka w ramach Universal Music Polska.Od stycznia 2022 roku obsługuje Artystów kierujących swoją muzykę do Generacji Z oraz przyszłej Generacji Alpha. Osób, które natywnie odkrywają nowe nagrania poprzez social media i platformy streamingowe. 

Island Records ma swoje oddziały m.in. w UK czy USA, a wśród artystów wydających pod palmowym szyldem byli tacy twórcy jak: Bob Marley, U2, Amy Winehouse, Ariana Grande, Shawn Mendes, Florence And The Machine czy Janet Jackson.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s