FERA przedstawia Świt!

Zespół FERA, który świetnie łączy alternatywno-rockowe granie z tworzeniem uzależniających  melodii, proponuje kolejny singiel – „Świt”. Utwór z pewnością należy do tych, które chce słuchać się wiele razy.

Po „Bestii”, która świetnie odnalazła się na oficjalnych playlistach Spotify, nadszedł czas na „Świt”.  Już warstwa tekstowa jest niezwykle ważna. Jak mówią członkowie FERY: „Świt”, to utwór zainspirowany pandemią, gdzie jednak poniekąd wiele osób przestało świętować, doceniać co mają, wtedy gdy zamknęli ich w domach. Nakłania do przemyśleń nad dniem codziennym. Budząc się każdego dnia dostajemy „czystą kartę” i to od nas zależy jak to wykorzystamy. Nie warto się bać żyć, nie warto za dużo myśleć, gdy chodzi marzenia. Ciężka praca, wewnętrzna motywacja może zdziałać cuda. Utwór Świt ma motywować i pokrzepić serca tych, którzy szukają zewnętrznej motywacji.  Gonitwy myśli są niepotrzebne – liczy się działanie. Jeśli dziś nie daliście rady to pamiętajcie, że jutro wstanie nowy dzień! Podsumowując symbolikę utworu, zespół dodaje: „Świt” przypomina każdemu o powrocie do przeżywania małych chwil zamiast skupiania się na tysiącu myśli i problemów.

FERA ostatnio nabrała mocnego tempa wydawniczego i „Świt” jest ciągle początkiem tego procesu. Już teraz zapowiadają kolejne nowe single, którą ujrzą światło dzienne już niebawem. Tymczasem podsuwają nam „Świt”, dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

https://www.facebook.com/feramusicband

https://www.instagram.com/fera_musicband/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s