Wiktoria Muszyńska i Ania Bejda we wspólnym singlu!

Niebieski Label nie tylko produkuje świetne single ale, jak się okazuje, łączy ludzi! Pierwszy wynik takiego połączenia przedstawiamy już dziś. To wspólny singiel naszych artystek – Wiktorii Muszyńskiej i Ani Bejdy – „niebo się pali”!

To niezwykłe spotkanie dwóch wrażliwych dusz, które mówią wspólnym głosem o tym, co dla nich ważne. Prawda, talent i wybitna produkcja – czego chcieć więcej?

Singiel „niebo się pali” to wyraz wewnętrznego wołania artystek o lepsze dni. Piosenka mówi o zagubieniu w toksycznym świecie.

Jest to utwór pełny nadziei i pokazuje, że nie ważne co może się nam wydawać, lepszy moment nadejdzie i warto na niego czekać. Tekst mocno nawiązuje do natury; Wiktoria i Ania powiązały swoje stany, myśli i rozważania z procesami zachodzącymi w przyrodzie – opisały uczucie zimna kiedy nadchodzi jesień, widok spadających liści czy wiatr, który odsłania puste miejsca.

Pewnego razu w ferie rozmawiałyśmy na temat swoich muzycznych planów i marzeń. Okazało się, że obie chciałybyśmy stworzyć duet. Pomyślałyśmy, że w takim razie dobrym pomysłem będzie napisanie czegoś wspólnie. Tak właśnie powstało „niebo się pali”. Mieszkamy na dwóch przeciwległych krańcach Polski, dlatego pisałyśmy utwór przez 3 dni na FaceTime, co było bardzo ciekawym doświadczeniem. Wysłałyśmy demo do naszej wytwórni, Niebieski Label, i zaczęliśmy działać. W wakacje nagrałyśmy piosenkę w studio u cudownego Mateusza Hulbója, który jest odpowiedzialny za produkcję. Gitary nagrał nam wspaniały Kuba Jasiukiewicz. Cały proces trwał prawie rok i bardzo mocno zbliżył nas do siebie. Zdecydowanie możemy stwierdzić, że było warto. Zapraszamy do słuchania, bardzo chętnie usłyszymy jak się Wam podoba! – mówią o singlu Wiktoria i Ania.

Wiktoria Muszyńska to nastoletnia artystka, która w ubiegłym roku zadebiutowała singlami „podaj dalej” i „nowe dni”, które wyprodukowała pod okiem Patricka The Pana. Podopieczna niezależnej wytwórni muzycznej – Niebieski Label. Jest absolwentką I stopnia Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. W jej twórczości czuć ogromną wrażliwość. Pisze swoje piosenki i stale komponuje. 

Ania Bejda to artystka pochodząca z Białegostoku, w której sercu muzyka zajmuje specjalne miejsce.   Zadebiutowała singleml „Wołają mnie” wyprodukowanym przez duet SARAPATA. Absolwentka Szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku, gdzie szkoliła swoje umiejętności z zakresu wokalu, tańca, gry aktorskiej, a także gry na instrumentach. Kształci się i pracuje nad swoim materiałem. W jej twórczości najważniejsze jest to, by ukazać swój punkt widzenia danego problemu. Zawsze jednak daje słuchaczom możliwość swobodnej interpretacji swoich utworów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s