TYNSKY i jego debiutancka EP-ka!

Wyróżnienie przez kultowy magazyn Rolling Stone, billboard na Times Square w Nowym Jorku, nadchodzący support przed Simply Red, a teraz premiera debiutanckiej EP-ki „See what’s on my mind – the EP” na winylu! Ostatnie miesiące zdecydowanie należą do TYNSKYego, który tym samym aspiruje do stania się jednym z najciekawszych debiutantów tego roku.

POSŁUCHAJ

Nastrojowa, choć bywa i taneczna. Romantyczna, lecz często smutna. Alternatywna, ale każdy może się nią utożsamić. To główne cechy określające debiutancki krążek artysty. Jak wskazuje sam tytuł, EP-ka to dosłowny wgląd we wnętrze TYNSKYego – zbiór tego, co działo się przez ostatnie kilka lat, opis przemyśleń oraz doświadczeń, które pomogły odkryć mu swoje życiowe wartości.

W skład tracklisty wchodzi 8, wcześniej już wydanych, utworów oraz 2 zupełnie nowe. To historie, z którymi każdy może się utożsamić i odnaleźć w nich cząstkę siebie, a nieoczywiste i często niedosłowne teksty pozwolą odbiorcy na dowolną interpretację numerów. Dodatkiem do winyla jest 5 unikalnych, dwustronnych fotografii – każda z nich odpowiada poszczególnemu utworowi wchodzącemu w skład EP-ki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s