Grzegorz Skawiński i Kombii razem z raperami z QueQuality

Grzegorz Skawiński i Kombii razem z raperami z QueQuality. Posłuchaj singla „Pokolenie ale to QMPLE”

Legenda polskiej sceny muzycznej – Grzegorz Skawiński – zaśpiewał w najnowszym wspólnym singlu reprezentantów QueQuality. Lider Kombii stał się tym samym częścią dużego rapowego projektu, który od wielu miesięcy przygotowywali przedstawiciele jednej z największych wytwórni hiphopowych w Polsce.  W „Pokolenie ale to QMPLE” obok lidera Kombii pojawiają się: Gibbs, Przyłu, Filipek, Bober, Szymi Szyms i Osaka.

Numer „Pokolenie to QMPLE” nagrany wspólnie z Grzegorzem Skawińskim to kolejny element projektu stworzonego przez QueQuality.

Album „QMPLE” to efekt pracy różnych artystów QueQuality, zainspirowany ich spontanicznymi wyjazdami w najróżniejsze rejony świata. Razem z projektem otrzymaliśmy kilka niespodzianek, jak vlogi z zanzibarskiej podróży, czy „QNDLE” – bonusowy mixtape dla preorderowiczów. Singiel „Pokolenie ale to QMPLE” to kolejne zaskoczenie. Nie możemy obiecać, że ostatnie…

Od dziś płyta „QMPLE” jest dostępna na wszystkich platformach streamingowych i zawiera 16 utworów, na których można usłyszeć Filipka, Gibbsa, Miszela, Przyłuca, Kabe, Bobera, Szymi Szymsa, Osakę i Opała. W dniu premiery wydawnictwo uzyskało status złotej płyty.

Album można zamówić tutaj: https://queshop.pl/qmple

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s