Przed nami dwie elektryzujące trasy koncertowe: z występami po Polsce rusza Tommy Cash w towarzystwie Jacusia oraz Tymek!

Tommy Cash definiuje swoją muzykę jako post-soviet rap, niebywałą popularność zdobył dzięki singlowi “Winaloto”. Gościem specjalnym World Tour 2022 w polskiej odsłonie wydarzenia będzie Jacuś – jedna z najbardziej oryginalnych postaci polskiej scenie rapowej. Kolejna trasa koncertowa to cykl występów Tymka z nowym materiałem – „ZIMA ’22”. Artysta odwiedzi siedem największych miast od 27 listopada do 15 grudnia. 

Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze udział. Estoński Artysta jest jednym z nielicznych europejskich raperów, którzy osiągnęli globalny sukces na tak wielką skalę. Kariera rapera początkowo rosła w siłę głównie w jego rodzimych stronach, jednak prędko zaczęła się rozwijać w innych krajach, również w Polsce. W 2021 roku raper zasłynął z utworu “Benz-Dealer”, który powstał we współpracy z polskim raperem Quebonafide. Kawałek wraz z klipem osiągnął ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube. W październiku wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, aby następnie udać się do Europy. 

Jacuś dba o każdy szczegół swojej twórczości – zarówno muzyczny, jak i wizualny. Jego utwory osiągają milionowe odtworzenia w internecie. Ma na koncie współpracę zarówno z polskimi legendami rapowymi (Tede), jak również przedstawicielami nowej fali (Young Leosia). W maju tego roku premierę miała jego najnowsza płyta, „Prezes”. Jest raperem, pianistą, producentem i reżyserem klipów. 

Trasa:

25.11 Gdańsk (Klub B90)

26.11 Poznań (Klub Muzyczny B17)

27.11 Wrocław (Centrum Koncertowe A2)

29.11 Warszawa (Progresja)

30.11 Kraków (Klub Studio)

KUP BILET – TOMMY CASH & JACUŚ

Tymek to wielokrotnie nagradzany Artysta sceny hip-hopowej, który  popularność zdobył dzięki singlowi “Język Ciała”. W 2021 roku przebój jako pierwszy utwór hip-hopowy w Polsce otrzymał status podwójnej Diamentowej Płyty. W 2021 roku ukazał się album pt. “Popularne”, który został pozytywnie odebrany nie tylko przez fanów, ale również liczne redakcje muzyczne. Wiosną tego roku pojawiło się nowe wydawnictwo – „Odrodzenie”, a w ostatnich tygodniach wydanych zostało kilka nowych singli. Tymek nie zwalnia tempa i wraca z kolejną porcją mocnej muzyki.Już 24 listopada do serwisów digitalowych trafi mini album „ZIMA ‘22”, na który składa się siedem utworów. Teksty Tymka muzyką uzupełnił Vikiffes„Podróże”, „Jeśli tego chcesz”, „Na ostatnim piętrze”, „Plama”, „Proste”, „Dobro i zło”, „Poezje” – siedem opowieści przepełnionych melancholią, poszukiwaniem sensu, miłości, zrozumienia.

POSŁUCHAJ ALBUMU „ZIMA’22”

Premiera utworów zbiega się w czasie ze startem trasy koncertowej „ZIMA ‘22”.

Tymka będzie można usłyszeć w największych polskich miastach: Trasa:27.11 Wrocław (A2)01.12 Kraków (Klub Studio)02.12 Warszawa (Progresja)08.12 Gdańsk (B90)11.12 Łódź (Wytwórnia)13.12 Katowice (Miasto Ogrodów)15.12 Poznań (TAMA).

KUP BILET – TYMEK

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s