Trzynastka okazała się dla niego szczęśliwa. Dominik Dudek wygrał The Voice of Poland

fot. Zuza Sosnowska

Dominik Dudek startował z pozycją numer trzynaście w XIII edycji popularnego talent show. Zwycięstwo w programie zagwarantowało mu kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska.

Tytuł The Voice of Poland w ostatniej edycji programu wygrał Dominik Dudek, który należał do drużyny Tomsona i Barona. To nie pierwsza osoba, której mentorami byli członkowie Afromental i która sięgnęła po tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wcześniej ten tytuł przypadł m.in. Alicji Szemplińskiej.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Dominik Dudek ma 28 lat lat i pochodzi z Limanowej, ale na co dzień mieszka w Krakowie. Ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach, specjalizując się w grze na saksofonie. Jak sam podkreśla, to nie jedyny instrument na którym potrafi grać. Podczas wizyty w “Pytaniu na Śniadanie” wyznał, że gra również na fortepianie, gitarze, basie oraz perkusji. Do udziału w The Voice namówiła go jego dziewczyna i jak się okazuje – miała nosa!

W czasie trwania programu Dudek zaprezentował swój autorski singiel “Wydaje się”, który jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Kawałek powstał we współpracy z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem oraz Marissą, którzy tworzą kolektyw producencki Hotel Torino.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s