Basia Błaszczyk prezentuje singiel „Niecała”

Niecała to najnowszy singiel Basi Błaszczyk.

Piosenka jest osobistą opowieścią o tęsknocie i przygotowaniu serca na zmiany. Obraz przeżyć i emocji ujęty w poetyckim tekście i wyjątkowej muzyce stanowi niezwykłe tło do medytacji i wyciszenia.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Premierze singla towarzyszy również teledysk dostępny w serwisie YouTube.

Basia Błaszczyk to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest również absolwentką Wydziału Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Od kilku lat koncertuje ze swoim autorskim materiałem, w skład którego wchodzą jej własne piosenki. Artystka ma również na koncie debiut fonograficzny – album Land Art, będący częścią projektu Two I Am.  Na wiosnę tego roku miał premierę jej pierwszy solowy singiel Kwiecień Plecień, rozpoczynając tym samym nową, artystyczną drogę. W listopadzie tego roku światło dzienne ujrzał singiel Niecała, będący poetycko ujętym obrazem wewnętrznych przeżyć i emocji.

Delikatny głos Basi, ciepłe brzmienie fortepianu uzupełnione dodatkowym instrumentarium wprowadzają każdego w bajkowy świat pełen akustycznych dźwięków. Jej muzyka to chwila wytchnienia, moment na wyciszenie i relaks. Zdaniem słuchaczy stanowi niezwykłe tło do medytacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s