YouNotUs i ich kolejna muzyczna odsłona! Posłuchaj „Somebody New”!

Duet YouNotUs nie zwalnia tempa i przedstawia nowość we współpracy z 220KID! „Somebody New” to idealny numer na jesienno-zimowy chill, niepozbawiony jednak tanecznego klimatu!

YouNotUs to berliński duet producencki, w skład którego wchodzą Tobias i Gregor. Ich utwory: „Supergirl” (Diamentowa Płyta w Polsce), „Please Tell Rosie”, „Only Thing We Know”, „Narcotic”, „Seventeen”, „Your Favourite Song”, „Bye Bye Bye” z Michaelem Schulte to setki milionów streamów oraz ponad 50 Platynowych i Złotych Płyt w całej Europie. Jedno z najpopularniejszych niedawnych wydań YouNotUs, czyli „Samba” (z bryską) to utwór, który wspiął się na szczyt polskiego Airplaya i #5 miejsce w Niemczech, notując łącznie ponad 20 mln streamów na Spotify.

220KID to DJ i producent z Anglii. Na swoim koncie ma takie sukcesy, jak utwór „Don’t Need Love”, nagrany we współpracy z Gracey, który zapewnił im 9. miejsce na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii oraz otrzymał nominację do BRIT Awards w kategorii British Single. Artysta może pochwalić się 5 milionami słuchaczy miesięcznie na samym Spotify, a także ponad 337 milionami streamów remiksu „Wellerman – Sea Shanty” z Billen Ted.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s