MaRina nagrała hymn na MŚ w Katarze. Wojciech Szczęsny, bramkarz Reprezentacji Polski współtwórcą utworu!

Nowa piosenka MaRiny „This Is The Moment” to hymn Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze rozpoczynające się 20 listopada 2022 roku. Jednym ze współautorów piosenki, który napisał słowa refrenu, jest Wojciech Szczęsny.

„Bardzo się cieszę, że udało nam się stworzyć ten utwór i teledysk, by zachęcić Polaków do kibicowania naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Skłonił mnie do tego nie tylko fakt, iż są to ostatnie Mistrzostwa Świata z udziałem Wojtka Szczęsnego i pewnie kilku innych piłkarzy, którzy stanowią obecnie o sile naszej kadry, ale również doświadczenie z ostatnich Mistrzostw Europy, wskazujące na to, że wsparcie dla tych sportowców potrzebne jest z każdej strony, niezależnie od rezultatów kolejnych meczów. Mam zamiar poprzez ten utwór i działania promocyjne wokoło niego przypominać, że to reprezentacja chłopaków, którzy zaczynali od zera, ale wierzyli w marzenia i ciężko pracowali na to, by wystąpić na Mistrzostwach mierząc się z najlepszymi drużynami i zawodnikami na świecie. O tym też jest ten utwór – to będzie ich moment i wspierajmy ich w tej przygodzie do końca” – mówi MaRina.

„This Is The Moment” ma premierę dokładnie rok po utworze i teledysku „Lip Gloss” z gościnnym udziałem Meggie. Ostatnie teledyski MaRiny („News” z Kabe (status Złotej Płyty), „Nigdy Więcej” z Young Igi (status platynkowej Płyty), „Skandal (Odbijam)” ze Smolastym, „Nie Prowokuj” i „Lip Gloss” zebrały w sumie ponad 22,5 miliona wyświetleń na YouTube.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s