Inna czy ta sama? Ola Olszewska z nowym utworem

fot. Robert Ceranowicz

„Inna Ja” to już piąty singiel Oli Olszewskiej. W najnowszym utworze delikatna i powolna melodia kontrastuje z siłą emocji, którą niesie tekst piosenki. Ola śpiewa o zagubieniu, miłości i dokuczliwych nastrojach, które są jak naprzykrzający się przydługimi odwiedzinami goście.

SŁUCHAJ W STREAMIE

„Innej Ja” Ola dzieli się przeżyciami, które doprowadziły bohaterkę utworu do zapętlenia się w działaniach. Poirytowana stałym wracaniem do tego samego miejsca chce uciekać, męczy się i frustruje. Podejmowanie rozpaczliwych prób poprawy swojej sytuacji nie przynosi oczekiwanego skutku i doprowadza do uporczywego nawracania melancholijnych, pełnych zrezygnowania stanów.

Zmienność i dokuczliwość sytuacji podkreśla teledysk stworzony przez Mikołaja Piszczana. Wokalistka przebija się w nim przez las, którego ponura aura pogłębia uczucie zagubienia i przerażenia. Spacerując po lesie, wokalistka odnajduje kolejne wersje siebie, które choć wyglądają różnie – wydają się być dokładnie tą samą bohaterką.

Ola Olszewska to 17-letnia wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, odkryta w programie „The Voice Kids”. Do tej pory wydała pięć utworów: odtworzony w Spotify już ponad milion razy „Czy To Nadal Ja”, „Mały Gest”„Chcę Do Domu” „Pożegnanie”. 18 listopada 2022 r. pojawił się w sieci nowy singiel „Inna Ja”. Wokalistka tworzy w nurcie songwritingu, prezentując słuchaczom klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgicznebardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie. Na rodzimej scenie w podobnym nurcie tworzą m.in.: Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder czy sanah. Ola skupia się obecnie skupia się na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s