„NIE MÓW NIKOMU” – premiera singla Michała Sołtana promującego trasę artysty

Nie mów nikomu to nowy singiel Michała Sołtana, który  rusza w solową trasę  koncertową. Wziąłem dwa oddechy, ochłodziłem się. Złe powietrze musi zejść śpiewa Michał chcąc w trudnych i niepewnych czasach dać trochę oddechu i nadziei. Pierwszy koncert odbędzie się w Łodzi.

Michał Sołtan wraca z kolejnym singlem Nie mów nikomu i zaprasza na swoje koncerty, które odbędą się w 14 miastach w Polsce. Piosenka do której tekst napisał Jarosław Maślanka niesie w sobie nutę nadziei, której bardzo dzisiaj potrzebujemy. Prosta, lekko bujająca melodia w E-dur pozwala na chwilę oderwać myśli i wewnętrznie się zregenerować.

Kilka lat temu obejrzałem inspirujący dokument o muzyku Sam’ie Cooke’u Jego historia, postawa, nadzieja na lepsze jutro, wywarły na mnie olbrzymie wrażenie. Utwór „A Change is gonna come” wycisnął łzy i mocno poruszył. I co ważniejsze, natchnął. Tak powstała piosenka „Nie mówi nikomu”, którą inauguruję trasę koncertową na jaką serdecznie zapraszam. Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale też złe, trudne myśli, dlatego fajnie czasem się spotkać i wspólnie przeżyć coś kojącego i pozytywnie budującego – mówi Michał Sołtan.

Od premiery ostatniego singla Michała Sołtana pt. Spacer minął ponad rok, w tym czasie artysta zagrał ponad 30 koncertów. Koncerty to ulubiona forma artystycznej aktywności Michała – podczas pandemii wychodził na balkon ponad 60 dni z rzędu, grając na gitarze i śpiewając,  żeby muzyką nieść nadzieję. Akcja odbiła się echem w Internecie w Polsce, jak i na świecie.

***

Trasa koncertowa:

18.11 Łódź // 19.11 Jelenia Góra // 20.11 Wrocław // 24.11 Nowy Sącz // 25.11 Bielsko Biała //27.11 Warszawa // 1.12 Gdańsk // 2.12 Ostróda // 3.12 Toruń // 4.12 Lublin // 5.12 Kielce // 8.12 Szczecin // 9.12 Krotoszyn // 10.12 Olsztyn 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s