Nadciąga kraksa… kolejny przyszły hit bryskiej!

Bryska naładowała baterie po letnim sezonie koncertowym i wraca z nowym singlem – radiowym bangerem „kraksa” i reedycją płyty „[moja ciemność]²”!

SŁUCHAJ W STREAMIE

Przedświąteczny stres? Miejskie korki i gorączka zakupowa? Doświadczamy ich każdego roku, ale tym razem możemy sobie dodatkowo z nich zażartować, słuchając najnowszej propozycji bryskiej – „kraksa”. To zupełnie nowe nagranie, które może dołączyć do kolekcji jej hitów radiowych (a tych tylko w tym roku miała aż 3 – „odbicie”, „mam kogoś lepszego” i „Samba” z YouNotUs). Szczególnie, że producentem piosenki jest Jakub Galiński – producent m.in. „Szampana” i ostatniej płyty Dawida Podsiadło. „Kraksa” idealnie wpisuje się zarówno w radiowe playlisty świąteczne (ach, te dzwoneczki!😊) jak i te całoroczne – dotyka bowiem problemów, z którymi stykamy się praktycznie każdego dnia.

„Kraksa” jest jednocześnie wiodącym singlem z reedycji albumu „moja ciemność”. Płytę zatytułowaną „[moja ciemność]²” znajdziemy na półkach sklepowych i w serwisach streamingowych już 18 listopada. Dwupłytowe wydawnictwo zawiera zbiór wszystkich singlowych i niesinglowych numerów bryskiej, które znamy z radia, internetu i kapitalnych wykonań koncertowych (warto tutaj dodać, że wiosną/latem b.r. bryska zagrała prawie 50 koncertów). Remixy „odbicia” i „mam kogoś lepszego”, a także utwory „sennik”„na legalu”„Antarktyda”„#fejm” czy najnowszy „Nie tęsknię za nikim” oraz zupełnie nowe, niepublikowane wcześniej numery to wystarczająca ilość powodów, żeby przyjrzeć się bliżej tej propozycji. Okrzyknięta jednym z najciekawszych debiutów 2021, bryska w tym roku stała się jednym z najważniejszych graczy na scenie pop.  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s