Ania Karwan zachwyca przy akompaniamencie Leszka Możdżera – „Kiedy mrugam” ujrzało światło dzienne

Czasami sobie myślę 

Że kiedy mrugam 

Coś tracę 

I wszystkie dobre rzeczy 

Dzieją się 

Kiedy powieki opadają 

Pierwsze wersy utworu zmuszają do refleksji, pozwalając pochylić się nad tęsknotą do tych wszystkich miejsc, w których kiedykolwiek nas zabrakło…  

SŁUCHAJ W STREAMIE

Utwór Kiedy mrugam powstał w wyniku współpracy dwojga artystów, którzy swoją intencję ukierunkowali na „tu i teraz”. Piękny w dźwiękach i przejmujący w warstwie lirycznej singiel jest swoistym drogowskazem w stronę uważności – do której obydwoje zachęcają. 

Nowy singiel Ani Karwan jest kolejną odsłoną, zapowiadającego przez wytwórnię Agora Muzyka wydawnictwa. Wsłuchując się w utwór Kiedy mrugam dostajemy wiadomość z serca do serca. Od Artystki dla słuchaczy.  

Ania Karwan o Kiedy mrugam 

„Kiedy mrugam to moja refleksja o tym, że wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma, a presja, oczekiwania i stres w jakim żyjemy nie pozwalają nam być „tu i teraz”. Przez lata towarzyszyło mi uczucie rozdarcia między tym gdzie byłam, a gdzie chciałam być. Będąc na scenie tęskniłam za domem, w domu tęskniłam za sceną. Praca nad emocjami pozwoliła mi poczuć spełnienie bycia w teraźniejszości, a piosenka jest zapisem tej drogi, a w interpretacji tego stanu pomógł mi Leszek Możdżer. Nasze wyjątkowe spotkanie zaowocowało nagraniem i szczególnym dla mnie występem, z którego powstał teledysk piosenki. Współpraca z tak świadomym i obudzonym Artystą wznosi ten utwór na jeszcze wyższe wibracje. Do tego zmierza mój drugi album, jak i cała artystyczna droga. Żyć świadomie i uważnie.” 

Leszek Możdżer o Kiedy mrugam 

„Tekst piosenki jest mi bliski, bo uważam, że prawdziwe odczuwanie życia jest tak naprawdę głęboko w środku, więc żeby w pełni żyć trzeba zamknąć oczy. Podczas grania z Anią czuję wyjątkową energię, przypuszczalnie oboje szukamy tego samego i dlatego następuje coś w rodzaju wzajemnego wzmocnienia.” 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s