„Nie mówisz, ale” – nowy singiel Kamila Husseina już w sieci!

Po bardzo dobrze przyjętym utworze „Wisła” Kamil Hussein wydaje kolejny utwór – „Nie mówisz, ale”, który jest utrzymany w tej samej bezpretensjonalnej stylistyce.

POSŁUCHAJ UTWORU „NIE MÓWISZ, ALE”

Singiel w ujmujący i szczery sposób mówi, o niepoddawaniu się „sztafecie pokoleń” nawyków i konwenansów. Przesłanie to nabiera szczególnego sensu, kiedy mówi o tym tak pełna dystansu do samego siebie i świata postać jak Kamil Hussein.

Jak mówi artysta:

Piosenka opowiada o relacji partnerów, którzy borykają się z demonami przeszłości. Trudno nam czasami zostawić przeszłość za sobą i skupić się na tym co teraz. Często zdarza się tak, że przerzucamy relacje z rodzicami na partnerów, przez co trudno nam sfokusować się na budowaniu odrębnej relacji opartej na nowych schematach. Nie jest to piosenka o wojnie ani o kryzysach. Jest zwyczajnie o czystej miłości, która powinna wyzbyć się wszelkich reguł czy blokad narzuconych nam w dzieciństwie. W końcu rodzice za nas jej nie przeżyją 😉

Kamil Hussein – polski artysta, kompozytor i autor tekstów o styryjskich korzeniach. Tworzy mieszankę stylów lat 80. i 90, nie bojąc się przy tym sięgnąć po gatunki tak różnorodne jak grunge, brit pop czy muzyka popowa i taneczna. W 2021 wydał swoje debiutanckie single, w tym świetnie przyjęte przez krytykę, fanów– „Muszę iść́ tam sam” oraz “Mandala”. Utwory powstały przy ścisłej współpracy z cenionym producentem Agimem Dzeljilji. W tym roku Kamila można było zobaczyć na żywo podczas występów na Męskim GraniuOff Festivalu, obecnie artysta koncertuje razem z Miuoshem.

Artysta pracuje obecnie nad płytą, która ukaże się nakładem Warner Music Poland.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s