T.Love zapowiada „Deszcz”

Dzień przed urodzinami Muńka Staszczyka, prezentujemy singiel i teledysk promujący album „Hau! Hau!”, zatytułowany „Deszcz”

– Myślę, że to kawałek mega aktualny. Dotyczy manipulacji medialnej, która w dobie wojny realnej, informacyjnej i szczepionkowej jest wręcz monstrualną i zabójczą jak najgorszy virus. Teledysk jest w klimacie lekkiego dystansu, pełny poczucia humoru, ale i fajnej, delikatnej łobuzerki – Muniek.

Teledysk wymyśliła i zrealizowała fantastyczna artystka Dominika „Śliwka” Cierplikowaska, która ma na swoim koncie wiele prac graficznych, jak i teledysków, m.in. Martyny Jakubowicz czy Jaromira Nohavicy.

Ta z pozoru prosta, dziecięca i kolorowa historia ma pokazać gorzką rzeczywistość jaką my dorośli zgotowaliśmy najmłodszym. Rzeczywistość pełną różnych prawd (tylko która i czyja jest właściwa?), zaśmieconej fake newsami. Czując bunt i niezgodę, Franek postanawia coś zmienić. Razem z grupą przyjaciół zakłada band, który wyśpiewa co o tym wszystkim myślą. Ich salą koncertową będzie warszawska ulica… Zrobią to wykorzystując tylko własne zasoby i bardzo po dziecięcemu, ale to co dziecięce jest prawdziwe i szczere, a prawdy nie ma w żadnej TV. Chciałabym, aby utwór i jego warstwa tekstowa w połączeniu z moim obrazem, sprawiły, że nabierzemy większego dystansu do tego co serwują nam media, umieli patrzeć krytycznie, jak dzieci, a w tym wszystkim zobaczyli, że będąc ponad podziałami naszą największą wartością jest przyjaźń – opowiada reżyserka Dominika Cierplikowska.

Utwór pochodzi z albumu T. Love „Hau! Hau!” 

Wyjątkowe koncerty T.LOVE na 40-lecie z udziałem gości specjalnych!

40-lecie aktywności scenicznej, 30-lecie wydania płyty “King”, doskonale przyjęta najnowsza płyta, nagrana w reaktywowanym składzie, oraz jubileuszowe koncerty z udziałem wyjątkowych gości specjalnych. Legendarna grupa T.LOVE jesienią tego roku zagra w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz Toruniu. Zdobądź bilet i świętuj razem z załogą Muńka Staszczyka huczny jubileusz!

T.Love – 40 urodziny zespołu + goście specjalni:

 ●  10 listopada – Klub Wytwórnia, Łódź (gość specjalny: Grabaż)

●  11 listopada – Centrum Koncertowe A2, Wrocław (gość specjalny: Kasia Lins)

●  19 listopada – Klub Stodoła, Warszawa (support: Komety, gość specjalny: Pablopavo, Tomasz Organek)

●  23 listopada – Klub Studio, Kraków (gość specjalny: Wojciech Waglewski)

●  25 listopada – Od Nowa, Toruń (gość specjalny: ogłoszenie wkrótce!) 

Bilety na jubileuszowe koncerty T.LOVE są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s