ANIA LEON I BOKKA ŁĄCZĄ SIŁY. POSŁUCHAJ SINGLA „APOCALYPSE AFTERPARTY”

“Apocalypse Afterparty” to singiel zespołu BOKKA i Ani Leon zapowiadający ich wspólny, wyjątkowy projekt koncertowy. Artyści po raz pierwszy zagrają już 5 listopada na festiwalu Soundedit w Łodzi, a 19 listopada we Wrocławiu podczas One Love Music Festival. To jednak nie koniec – więcej dat już wkrótce!

BOKKA i Ania Leon to idealny mariaż emocji, klimatu, brzmień i tajemnicy. Zespół BOKKA przyzwyczaił nas nie tylko do świetnych albumów (BOKKA [2013], Don’t Kiss and Tell [2015], Life on Planet B [2018], Blood Moon [2022]) ale jest także znany ze znakomitych występów. Ania Leon to debiutantka, która swoją koncertową moc pokazała na najważniejszych festiwalach minionego lata.

“Apocalypse Afterparty” to odpowiedź na kryzysy, których w ostatnim czasie świat nam nie oszczędzał: pandemia, wojna, inflacja… Świat potrzebuje spokoju. Pomyśleliśmy, że czas spróbować wywołać apokalipsowe afterparty. Może w końcu nadejdzie i przyniesie ulgę. Ludziom i naturze. – opowiada zespół BOKKA.
 

Utwór „Apocalypse Afterparty” w serwisach streamingowych:
https://KayaxMusic.lnk.to/ApocalypseAfterparty

Zobacz klip do utworu „Apocalypse Afterparty”:

BOKKA:
Ania Leon ma w sobie rodzaj mroku, który jest nam bliski. Dlatego kiedy przyszedł nam do głowy pomysł na utwór Apocalypse Afterparty i zaproszenia kogoś do współpracy od razu wyświetliła nam się ona. Intuicja nas nie zawiodła, Ania odnalazła się w naszym świecie idealnie.

Ania Leon:
Współpraca z zespołem BOKKA  to dla mnie więcej niż zaszczyt. Od lat ich obserwuję i słucham. Są dla mnie największą inspiracją na polskim rynku muzycznym. Ich śmiałość, oryginalność i konsekwencja muzyczna powodują, że takie osoby jak ja mają odwagę tworzyć. W Apocalypse Afterparty pokazuję się trochę z innej strony – tym razem z bardziej wyraźnym i charakternym brzmieniem. Mam nadzieje, że ta odsłona się Wam spodoba.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s