Natalia Szroeder wydaje Pogłos Suplement i promujący go nowy utwór „Zima”!

fot. Dagmara Szewczuk @dagsoon

Natalia Szroeder, prawie rok po premierze albumu Pogłos (który zaraz po premierze uzyskał status Złotej Płyty), wydaje Pogłos Suplement. To zbiór niewydanych dotąd w wersji fizycznej singli, o które fani Artystki prosili – OsiedlePóźne godziny feat. Vito Bambino, Czyj sen dziś śnisz feat. Daria ZawiałowPołóż się tu oraz bonus tracki: Powinnam? (wersja live akustyczna) oraz Połóż się tu KAMP! REMIX. Na krążku jest też niespodzianka – zupełnie nowy utwór Zima.

Zastanawialiście się kiedyś, śpiesząc się na spotkanie, czekając na przystanku autobusowym czy stojąc w samochodowym korku, jakie historie kryją się w ludziach, których mijamy w codziennym pędzie?
Ja zastanawiam się bardzo często.
Patrzę na nieznajome mi twarze i myślę. Na kogo czeka ten człowiek? Za kim tęskni? Co go trapi? Co cieszy? Jakie ma marzenia? Na czyj widok się uśmiecha?

Spotykamy codziennie setki historii, przemykamy między ludzkimi dramatami i radościami. Tyle emocji wokół nas – w kolejce do sklepu, w tych wszystkich mijających nas samochodach, na przejściach dla pieszych.
Kiedyś, stojąc w korku właśnie, patrzyłam na dziewczynę. Korek poruszał się powoli, ona szła w skupieniu i spokoju. Miałam więc dużo czasu na obserwacje, a wyobraźnia snuła najróżniejsze historie.
Miłego słuchania, Kochani.
ZIMA już na amen zamyka Pogłos w sensie wydawniczym. Wciąż jesteśmy oczywiście w pogłosowej trasie, na którą z całego serca Was zapraszam.

Ale najpierw ZIMA.
Chłodny dzień, samochody i kurz. Całuski.

Natalia Szroeder – Pogłos Tour

12.11 – Łódź / Wytwórnia
13.11 – Poznań / Tama


19.11 – Bydgoszcz / Fabryka Lloyda
20.11 – Gdańsk / Stary Maneż

2.12 – Wrocław / Stary Klasztor
3.12 – Katowice / P23
9.12 – Warszawa / Praga Centrum
11.12 – Kraków / Forty Kleparz

Bilety

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s