In Time w wyjątkowej wersji – sprawdź remix utworu Allevrax!

Parę tygodni temu producentka Allevrax wydała swój debiutancki singiel – instrumentalny ‘In Time’. Okazuje się, że niespodziewanie Allevrax przygotowała wyjątkowy remix tego utworu.

Wyjątkowy z kilku powodów, natomiast na pewno niezwykle istotne jest to, że ta wersja ‘In Time’ jest już klasyczną piosenką, bo występuje w niej wokal. Nie jest też niespodzianką kto śpiewa – Allevrax we własnej osobie! Okazuje się również że symbolika utworu też nabiera innego znaczenia. Jak mówi twórczyni: Projekt „In Time” traktuje o odpuszczaniu i o ufaniu, że wszystko zawsze dobrze się ułoży. Dokładnie takie przesłanie niesie remix, chociaż umówmy się, pójście na przód nie zawsze jest takie proste. To ciągła walka, w której prędzej czy później dopadną nas zwątpienia, „co by było gdyby” i masa scenariuszy, które podsuwa nam nasz umysł. Czas leczy rany, ale czasem jest również tym małym diabełkiem na naszym ramieniu przypominającym nam każdego dnia, każdego tygodnia, każdego miesiąca jak dobrze było kiedyś. W końcu wszystko wygląda lepiej z daleka. Jednak oto jesteśmy, troszkę starsi, troszkę mądrzejsi, i poznaliśmy, że możemy się nauczyć tylko z czasem.

To nie koniec nowości wydawniczych Artystki w tym roku, także w kwestii remixów. Małym celem Allevrax jest przywrócenie do łask tak niegdyś modnej i szlachetnej, ale ostatnio zapomnianej formy współtworzenia muzyki. Oczywiście oczekujcie również jej autorskiego materiału.

https://www.facebook.com/Allevrax

https://www.instagram.com/allevrax

https://www.tiktok.com/@allevrax

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s