ZUZA BERA POWRACA W ENERGICZNYM I NOWOCZESNYM SINGLU “CUKIER BENZYNA”

Zuza Bera dała poznać się szerszej publiczności podczas udziału w The Voice Kids 4. “Cukier benzyna” to jej nowy singiel, który podobnie jak poprzedni porusza niezwykle ważny temat, tym razem nieszczęśliwej miłości. Bardzo luźna atmosfera płynąca z utworu zestawiona z ważnym przekazem daje świetne połączenie i może dotrzeć szczególnie do młodych odbiorców. Niesamowicie dojrzały głos Zuzy wnosi piosenkę na naprawdę wysoki poziom, o który zadbała również bardzo dobra i nowoczesna produkcja.

Nowa piosenka Zuzy Bery utrzymana jest w nieco innych klimatach w stosunku do poprzedniego singla, mamy tu bowiem do czynienia przede wszystkim z ogromną energią i pozytywnym vibem. “Cukier benzyna” to ogromna liczba metafor, co czyni ten utwór tak wyjątkowym. Nie spotkamy tutaj dosłownych przekazów, a raczej możliwość zinterpretowania tego co chce przekazać nam Zuza. Ostateczne przesłanie, dotyczące nieodwzajemnionej miłości, która marnuje nas i nasz czas, na pewno pomoże niejednej młodej osobie, która zmaga się z tego typu problemem i pozwoli jej otworzyć oczy.

Utożsamiam się z tą piosenką. Tekstowo jest dla mnie bardzo ważna. Utwór pomimo luźnej muzyki ma w sobie głębsze przesłanie i na pewno nie jest o cukrze i benzynie, ale o nieszczerej miłości, takiej nieodwzajemnionej, gdzie druga osoba tylko tak naprawdę się stara, ale z biegiem czasu zauważa, że to nie ma sensu i się od tego odcina. ” – wyjaśnia Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany  w rytmach radiowego popu, a nowoczesna produkcja nadaje mu dodatkowo atrakcyjnych mainstreamowych brzmień. Bardzo energiczne rytmy nadają piosence pozytywnego vibe’u, który pozwala na interpretację ukazanego w niej problemu w bardziej optymistyczny sposób. Niezwykłą rolę odgrywa tu też bardzo dojrzały głos Zuzy, który nadaje singlowi ogromnego profesjonalizmu i dosadności.

Teledysk do utworu również utrzymany jest w energicznych i pozytywnych klimatach. Tej energii dodają przede wszystkim taneczne fragmenty. Nagrywanie tego klipu było dla Zuzy dużym wyzwaniem, gdyż poza wieloma tanecznymi elementami Artystka odgrywała swoją rolę w towarzystwie aktora. Sama Zuza przyznaje, że wciąż towarzyszył jej uśmiech na twarzy, dzięki czemu uzyskaliśmy niesamowicie pozytywny efekt.

Zuza marzy, aby w przyszłym roku wydać swój debiutancki krążek, gdyż już na 100% wie, że muzyka jest tym do czego jest stworzona.  Artystka kocha śpiewać, występować na scenie oraz przed kamerą, a co najważniejsze wciąż chce tworzyć i dalej rozwijać się pod kątem muzycznym. Przemycanie w swojej twórczości własnych uczuć daje jej ogromną satysfakcję i pozwala dać słuchaczom kawałek siebie, na czym bardzo jej zależy, a co kreuje jej niesamowitą więź z fanami.

Zuza Bera to 16-letnia laureatka licznych konkursów i festiwali wokalnych zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Doświadczyła niegdyś hejtu, z którym ostatecznie wygrała – najpierw w wyniku świetnego zaprezentowania się w programie The Voice Kids, a następnie w wyniku debiutującego singla. Inspiruje się Celine Dion oraz Demi Lovato. Co ciekawe, lubi słuchać ludzi śpiewających na ulicach – uważa to za świetny sposób kontaktu artysty ze słuchaczem. Potrafi grać na fortepianie, a oprócz muzyki interesuje się także modą i historią. Jej marzeniem jest zwiedzić cały świat oraz oczywiście własna płyta i sukces muzyczny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s