Vito Bambino solo w “Chyba Wiem”

Vito Bambino nie “chyba”, a na pewno wie, jak stworzyć przebój. Do streamingu wpada właśnie “Chyba Wiem”: poetyckie zderzenie romantycznego słowotwórstwa z urban soundową nawijką o “the boy next door”, czyli kimś kogo wszyscy doskonale znamy.

POSLUCHAJ W CYFRZE

Pomyślałem, że skoro o samodzielności utwór to i na wideo płaszczyźnie rach ciach wymyślę… dużo czasu było… aż nie było. Miłego oglądania. Aaa… i jeszcze coś. To dla mnie ważny numer o tym, że – aby zdobywać symboliczne szczyty własnego jestestwa musisz się najzwyczajniej na świecie postarać i wytrwać. Co jest zabawne, bo z kolei ten teledysk…no nic.

Vito.

Charakterystyczny wokal Vito Bambino i rytmicznie pobrzmiewający w tle tamburyn wprowadzają nas w świat wewnętrzny osiedlowego łobuza. Pomysłowy i zaradny chłopak wpada chyba na to jak poukładać wszystkie swoje sprawy. Cały czas zwraca jednak największą uwagę na opinię otoczenia, a ta nieustannie powstrzymuje go przed podjęciem zdecydowanego działania. Lofi-owe bity utworu są jak kołaczące w głowie chłopaka myśli, który choć chce zmiany, waha się mając nadzieję, że coś jednak załatwi się samo.

Autorami muzyki i producentami “Chyba Wiem” są: Amar, Brian, Maciej Matysiak i Tomasz Sołtys.

Vito Bambino – wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor oraz lider zespołu Bitamina. W 2020 r. pojawił się jego solowy album “Poczekalnia”, skąd pochodzi m.in. numer “Bunkrów Nie Ma”. Znany jest także z przebojowych singli jak “Nudy” czy “Poszło”. Każdemu wydaniu towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam Vito. Obecnie skupia się na tworzeniu materiału na drugą płytę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s