Zawsze chciałem – nowy singiel Sitka

W sieci ukazał się właśnie najnowszy teledysk Sitka do utworu ‘ Zawsze chciałem’, powstał on we współpracy z producentem Sir Mich’em.
 
Utwór ‘Zawsze chciałem’ to muzyczny manifest Sitka. Każdy wers jest niezwykle autentyczny i nawiązuje do tego, co artysta zawsze chciał zrobić w różnych obszarach swojego życia – poczynając od ambicji artystycznych, przez realizację najróżniejszych marzeń aż po życie prywatne.

Dwa lata od premiery ostatniego albumu ‘Nowy Vibe’ Sitek wypuszcza kolejny po ‘Robinson Crusoe’ singiel ale jak na razie nie zapowiada on kolejnego wydawnictwa. Otwiera natomiast serię trzech wyjątkowych koncertów pod nazwą ’Make it Count Tour’. W planach są trzy eventy – we Wrocławiu, Gdyni i Poznaniu. Pierwsze z wydarzeń odbędzie się 22 października we wrocławskiej Bezsenności, drugie – 4 listopada w klubie Nowy Harem w Gdyni, a trzecie – 9 grudnia w poznańskiej Próżności. Podczas każdego koncertu zaplanowany jest występ, który jest realizacją tego, co raper zawsze chciał zrobić. Dodatkowo, Sitkowi na trasie towarzyszyć będą wyjątkowi goście. Wspólnie wykonają utwory, które będzie można usłyszeć na żywo jedynie podczas tych wydarzeń.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s