Ana Andrzejewska przedstawia „Haśkę”

11 października 2022 Ana Andrzejewska postanowiła podzielić się najnowszym singlem zatytułowanym ,,Haśka”. Data jest nieprzypadkowa – jest to zarówno data urodzin Any, jak i śmierci Haliny Poświatowskiej – Czy te dwa światy i pokolenia przeniknęły się nawzajem?

Tak jak tytułowa Haśka chciałabym się nie bać, wrócić i wykwitnąć imieniem na ustach. Sięgnęłam do poezji kiedy czułam się zagubiona i przy jej wierszach poczułam ulgę. Czytałam o emocjach, których nazwać nie umiałam. Zaprzyjaźniłam się z nimi tworząc do nich ilustracje. Tak zrodził się pomysł napisania tego materiału, na płycie znajdzie się 11 kompozycji napisanych do wierszy Haliny Poświatowskiej. Podziwiam nieustannie jej miłość do życia. Od momentu kiedy weszłam do studia Haśka była tam ze mną. Jej poezja pozwoliła mi się otworzyć i sama zaczęłam dużo więcej pisać i tworzyć. Jestem przeczulona, przewrażliwiona i dzięki Haśce nazywam wszystko, co czuję z dumą. To na ten moment moja największa siła. Wzajemnie dajemy sobie nowe życie. Chcę pokazać wszystkim ponadczasowość jej poezji – opowiada artystka.

Utwór dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://ffm.to/AnaAndrzejewskaHaska

Ana Andrzejewska – finalistka ,,The Voice of Poland” i ,,Mam talent” prezentuje swoją niezależną i konsekwentną odsłonę artystyczną. Po sukcesie singla ,,Zdechłam” powstałego we współpracy z Kubą Kawalcem (Happy Sad) na warsztat wzięła wiersze Haliny Poświatowskiej. Kompozycje powstały we współpracy z obiecującym głosem młodego pokolenia – producentem –  Mateuszem Hulbójem (Meek, Oh Why?).

FB: https://www.facebook.com/Ana-Andrzejewska-158751107605116
Instagram: https://www.instagram.com/ana_andrzejewska/
TikTok: https://www.tiktok.com/@anaandrzejewskamusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s