„Rankiem”: nowy teledysk Emilii Pawłowskiej

9 października miała miejsce premiera teledysku do utworu „Rankiem” z debiutanckiej autorskiej płyty Emilii Pawłowskiej „Niebo nad jeziorem”.

Kiedy przewodzimy z miłością, dajemy siłę i troskę sobie samym i innym, co może odmienić każdą sytuację. Wiara, że miłość nie jest w stanie pokonać wszystkiego, to więzienie zbudowane z lęku, bólu i niepewności. Kiedy pracujemy nad tym by zburzyć jego mury, sięgając do dna naszego pierwotnego dobra, możemy zacząć przewodzić z miłością (…)” – Cleo Wade 

Nie, nie próbuj mnie zatrzymać (…)”

Emilia Pawłowska tak pisze tej piosence: Każdego ranka budzimy się, by wypełniać nasze dlaczego? Każdego ranka konfrontujemy siebie z wciąż zmieniającym się obliczem świata i ludzi.  Próbujemy przecisnąć się przez morze spraw,  powinności i ciągły brak czasu. Mamy wrażanie, że jesteśmy podobni do niektórych osób i zarazem jedyni w swoim rodzaju. Wzrastająca ciekawość i stos pytań na które szukamy odpowiedzi prowadzą nas do miejsc gdzie w końcu, być może, ktoś wysłucha mojej/twojej historii. 

A świat ? Świat jest wciąż pełen przeciwności losu i wielu złamanych z rozpaczy serc. Lecz tutaj nie chcę rozważać o świecie, nie potrafię liczyć i niewiele rozumiem, choć chciałabym inaczej. Z wszystkiego wolę poezję a wraz z nią obfitość słów i wolność umysłu. Z wszystkiego wolę muzykę  a wraz z nią świadomość przeżytych chwil gdzie zdecydowanie „nie sięga wzrok” i trudno o jakikolwiek algorytm.

„Nie, nie próbuj mnie zatrzymać (…)”

Drugiego życia nie dostanę, czasu nie cofnę i świata nie zmienię. Moim przewodnikiem jest wciąż wrażliwość, którą staram się zdefiniować. 

Tak czy inaczej bardzo polubiłam tę dziewczynę z klipu „Rankiem” i całym sercem jej kibicuję. E.P.

Słowa: Alina Rzepecka; Muzyka: Emilia Pawłowska, Adam Lemańczyk; Wideo/Scenariusz/Produkcja: Stefan Kornacki.

Podziękowania dla: Dominik Jałowiński (produkcja), Piotr Rosztajn (montaż, postprodukcja) i Galeria 81° w Warszawie.

Makijaż: Monika Gałecka 

Produkcja muzyczna i aranżacja: Adam Lemańczyk; Nagrania: Studio Happy Light w Toruniu; Realizator nagrań, miksy: Maciej Kubiczek; Mastering: Filip Różański.

W nagraniu udział wzięli: Emilia Pawłowska – śpiew, chórki; Małgorzata Chruściel – chórki; Adam Lemańczyk– instrumenty klawiszowe; Maciej Olesiński – gitary; Bartłomiej Werachowski  – gitara basowa; Mateusz Krawczyk  – perkusja, perkusjonalia.

EMILIA PAWŁOWSKA W SOCIALACH:

👍 Facebook: https://www.facebook.com/EmiliaPawlow…

👍 Instagram: https://www.instagram.com/emiliapawlo…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s