„A PUDLE” NA WINYLU – NAJNOWSZA REEDYCJA Z WYJĄTKOWYM PREZENTEM! SPRAWDŹ TO!!!

Fani latami prosili, błagali… i jest! „A pudle” EL DUPY na winylu już w sprzedaży! Czas na zamówienia jest tylko do 21 października, a do każdej płyty przygotowano naprawdę wyjątkowy prezent – sprawdźcie szczegóły poniżej!

„A pudle” to debiutancki album formacji El Dupa wydany po raz pierwszy w roku 2000 i od samego początku będący bestsellerem. Pochodzą z niego takie hity, jak „Natalia w Bruklinie”, „Prohibicja”. Formacja, współtworzona przez Kazika Staszewskiego i Krzysztofa „Dr Yry” Radzimskiego, od lat nie nagrywa płyt i występuje sporadycznie, a jednak zapisała się w pamięci fanów.
SP Records zapowiada reedycję winylową tej legendarnej płyty.

„A pudle” ukaże się jako podwójny album – w najwyższej jakości tłoczenia 2x180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: czarnym i fioletowym. Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący – płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 21 października. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty i teledyskiem „Natalia w Bruklinie”, a także kasety magnetofonowe.

To nie koniec niespodzianek związanych z tą wyjątkową premierą! Po pierwsze, do każdej płyty dołączona będzie specjalna niespodzianka. Wytwórnia nie zdradza jeszcze, co to będzie, poza informacją, że to przedmiot zabawny i unikatowy. Po drugie, do pierwszego tysiąca zamówień dołączony będzie zupełnie gratis album DVD „El concerto in Duppa” – z zapisem koncertu El Duppy z roku 2010. I wreszcie, po raz pierwszy w sklepie SP Records można zamówić winyl w specjalnej wersji z voucherem świątecznym.

Więcej szczegółów na www.sprecords.pl

Zamawiajcie tłumnie i pamiętajcie – nie ma El Dupy, gdy rozum lodem skuty!

TUTAJ POSŁUCHASZ
„NATALII W BRUKLINIE”!

TUTAJ ZNAJDZIESZ PREORDER
„A PUDLE” Z NIESPODZIANKĄ I RÓWNIEŻ W WERSJI PREZENTOWEJ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s