„PARTY” Oddziału Zamkniętego w nowej odsłonie. Posłuchaj singla!

Po niespełna 40 latach od premiery, „PARTY”, jedna z najbardziej popularnych piosenek z albumu Oddziału Zamkniętego, wraca w zupełnie nowej odsłonie. Utwór na warsztat wzięła utytułowana wokalistka i producentka muzyczna KARO Glazer. 

“Zróbmy więc prywatkę jakiej nie przeżył nikt” z tym przesłaniem nad piosenką pracował kolektyw producencki RED Music, na którego czele stoi Karolina Glazer „KARO”. To pionierski projekt na polskim rynku muzycznym a sam utwór to nowoczesny i trendsetterski powiew świeżości, skierowany do młodego pokolenia. 
 
„Spacerując warszawskim Powiślem, w jednym z klubów usłyszałam tę piosenkę. Wtedy pomyślałam, że należy się jej drugie życie” – mówi KARO, „Spotkałam się z założycielami Oddziału Zamkniętego i udało się! Uzyskałam ich zgodę i zaprosiłam do współpracy przy nowej wersji „PARTY” – dodaje KARO.
 
Współczesna wersja połączy slap housowe brzmienie z barwą syntezatorów, charakterystycznych dla utworów z tamtych lat. „PARTY” to taneczny kawałek, który obecny zapewne będzie na prywatkach, w klubach oraz rozgłośniach radiowych.
Producenci zaprosili do współpracy nad nową wersją piosenki Krzysztofa Jaryczewskiego oraz Wojciecha Pogorzelskiego, założycieli Oddziału Zamkniętego. Zaproszenie przyjął, Krzysztof Jaryczewski, którego można zobaczyć i usłyszeć w odświeżonej wersji „Prywatki”

Posłuchaj piosenki „PARTY” w serwisach streamingowych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s