Historia wyśnionej miłości w najnowszym singlu anto9 „fantasy”

Do numeru powstała cyberpunkowa okładka stworzona za pomocą sztucznej inteligencji.

anto9 w najnowszej piosence zawarła wszystko to, co pop-punk ma najlepszego do zaoferowania.“fantasy” to utwór bardzo emocjonalny i nie brakuje w nim energii ani wigoru. Perkusja i gitarowe brzmienie sprawiają, że piosenka nabiera mocnego, prawdziwie pop-punkowego sznytu.

Osobisty tekst pozwala każdemu na utożsamianie się z utworem. Opowiada historię dziewczyny, która marzy o wielkiej, romantycznej miłości, lecz kim jest ten, który spełni to marzenie? Historię utworu przybliża sama artystka.

„fantasy” to historia miłości, o której śniłam co noc. Za dnia marzyłam o jej spełnieniu. Po wielu tygodniach życia w tej fantazji doszłam do wniosku, że wolę nie przebijać bańki. Nie urzeczywistniać moich snów. Uznałam, że miłość, którą sobie wyśniłam, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, jest zbyt piękna żeby być prawdziwa – mówi artystka.

Co ciekawe, okładka najnowszego singla została w pełni stworzona za pomocą sztucznej inteligencji. anto9 samodzielnie wygenerowała kilka opcji, a następnie poprosiła swoich fanów o pomoc w wyborze grafiki, którą teraz możecie zobaczyć słuchając utworu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s