Kasia Ignatowicz prezentuje „Rosas Negras”

Połączenie muzyki klasycznej, opery ze nowoczesnymi brzmieniami to domena Kasi Ignatowicz, znanej chociażby z występów hiszpańskiej wersji programu „Mam Talent”. Po serii koncertów Artystki, Kasia postanowiła zaprezentować pierwszy autorski utwór pt. „Rosas Negras”.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Do singla powstał intrygujący teledysk.

Kasia Ignatowicz śpiewaczka, studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim oraz absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Jest  laureatką telewizyjnych programów muzycznych typu talent show- Got Talent Espana, Szansa na Sukces. Specjalizuje się w łączeniu muzyki klasycznej z nowoczesnymi brzmieniami. W takim stylu jest „Rosas Negras”. Kasia jest zarówno autorką tekstu jak i  muzyki do tego utworu. Tak mówi o jego znaczeniu i symbolice:  Kiedy przeżywamy niespełnioną miłość jesteśmy otoczeni przez dręczące nas uczucia i myśli. O tym właśnie jest utwór Rosas Negras, czyli Czarne Róże. W piosence każdy może odnaleźć cząstkę siebie i zinterpretować ją na swój sposób.

Do „Rosas Negras” powstał również bardzo sugestywny teledysk, pełen symboli i intrygujących scen. Jest on dostępny na kanale YT Artystki. Sam utwór możecie słuchać już na wszystkich platformach streamingowych.

https://www.facebook.com/sirenemusicofficial

https://www.youtube.com/c/Sir%C3%A8nemusicofficial

https://www.instagram.com/kasia.ignatowicz.official/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s