NATALIA PRZYBYSZ OGŁASZA JESIENNĄ TRASĘ KONCERTOWĄ „SERCE SPOKOJNE” W KILKUNASTU MIASTACH W POLSCE!

Trasa „Serce Spokojne” jest kontynuacją praktycznie wyprzedanej wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album „Zaczynam się od miłości”. Jesienią i zimą tego roku, Natalię Przybysz z zespołem, spotkać będzie można w kilkunastu polskich miastach. „Serce Spokojne” to utwór zamykający najnowszą płytę „Zaczynam się od miłości”. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz z Zespołem – jednym z nich jest „Zew”, który stał się ulubioną piosenką wielu fanów Natalii.

Trasa „Serce Spokojne” zamyka promocję albumu „Zaczynam się od miłości”. Sama Natalia tak opisuje nadchodzące koncerty: Z niedowierzaniem patrzę na to przedziwne i przepiękne koncertowo lato. Mieszanka uczuć związanych z dziwnością rzeczywistości (pandemia, wojna w Ukrainie) w jakiej przyszło nam żyć, była bardzo inna od wszystkich poprzednich sezonów koncertowych jakie zagrałam w moim artystycznym życiu. Każdy koncert był na wagę złota. Witaliśmy się ze sceny z Wami z ogromną wdzięcznością i z żalem schodziliśmy ze sceny. Było cudownie. Dziękujemy Wam. Nadchodzi jesień i po raz pierwszy myślę o trasie sezonowo. Chciałabym zaprosić Was na wyjątkowe koncerty – Serce Spokojne. Będzie to zamknięcie mojej pracy z tekstami Kory i podziękowanie jej za tą przygodę i przywilej. Będziemy szukać ciepła w innych źródłach muzycznych niż podczas letnich koncertów. Naszym źródłem będzie bliskość – nasza i Wasza, oraz spokój płynący z tych piosenek które obniżają ciśnienie, koją, tulą. Było dużo słońca a teraz będzie księżycowo i magicznie. Już tęsknię!

W ramach repertuaru trasy „Serce spokojne” nie zabraknie „Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach Zespołu.

Zapraszamy na trasę „Serce Spokojne”:
21.10 Gliwice MOK 
22.10 Kraków Nowohuckie Centrum Kultury
28.10 Ostrów Wielkopolski Stara Przepompownia 
29.10 Grudziądz Centrum Kultury Teatr 
14.11 Rzeszów Filharmonia Podkarpacka
17.11 Wrocław Sala Polskiego Radia 
18.11 Słubice Festiwal TransVocale
19.11 Starogard Gdański Starogardzkie Centrum Kultury 
20.11 Kobylnica GCKiP
3.12 Jelenia Góra JCK
5.12 Częstochowa Filharmonia Częstochowska
7.11 Katowice Miasto Ogrodów
11.12 Gdańsk Stary Maneż 
18.01 Bydgoszcz Filharmonia Pomorska 
21.01 Warszawa Stodoła 
22.01 Kielce Filharmonia Świętokrzyska 
23.01 Poznań Aula UAM 
24.01 Szczecin Fliharmonia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s