Kopalnia telentów w Agora Muzyka

Jak się okazuje nie trzeba brać udziału w telewizyjnym show by spełnić sen o wydaniu albumu. Szefner – najnowszy diament z wytwórni Agora Muzyka – udowadnia, że talent i ciężka praca doprowadzają do miejsca, w którym marzenia znajdują swoją realizację.  

Miłosz Szefner to urodzony w Kępnie… technik elektroradiolog. Od 15 lat związany z muzyką – gra na gitarze i komponuje. Jego debiutancki singiel „Ale mi się nie chce” to przedsmak do koncepcyjnego albumu, który zostanie wydany wiosną 2023 roku. Nad całością materiału Szefner pracuje z producentem Wojciechem Doleżyczkiem. 

Anonsując swój debiut, rozpoczął muzyczną serię „LACZKI SESSIONS”, gdzie pokazuje kwintesencję swojej osobowości – nietuzinkowe, komediowe zacięcie z niezwykłą barwą wokalu. 

„Ale mi się nie chce” dostępne już we wszystkich serwisach streamingowych

Szefner o singlu: 

„Artyści wiedzą, że to co kryje się za ich muzyką może dla każdego odbiorcy nieść różne znaczenia, wobec czego sami nie chcą zdradzać jak postrzegają swoją twórczość”. 

Do numeru powstał klimatyczny i minimalistyczny klip wyprodukowany przez Mortvideo. Za zdjęcia i reżyserię odpowiedzialny jest Marcin Kopiec. 

TikTok: https://bit.ly/SzefnerTikTok

Instagram: https://bit.ly/SzefnerInstagram

Facebook: https://bit.ly/SzefnerFacebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s