esceh z nowym singlem „GLAMOUR”

„Zobacz, wszystko jest glamour i wszystko jest Instagram, nienawidzę świata, w którym przyszło mi dorastać”. Sprawdź nowy kawałek rapera z labelu GUGU.

esceh zawitał na polskiej scenie rap w 2018 roku i w ciągu kilku kolejnych lat stał się jednym z najciekawszych nowych zjawisk w tym gatunku. Szerszej publiczności zaprezentował go Szpaku, zapraszając do swojego labelu GUGU. Tam w lutym 2022 ukazał się legalny debiut esceha, album „Dzieciak, było po mnie”.

Młody raper z Wodzisławia Śląskiego w swojej twórczości stawia na uczucia, emocje i szczerość. Brak tej ostatniej w naszym życiu piętnuje w swoim najnowszym singlu. W „GLAMOUR” esceh przekonuje nas, że wykreowany w social media świat, w którym wszystko jest łatwe i piękne nie jest prawdziwy, jest jedynie ucieczką od rzeczywistości. Zamiast marzyć o życiu jak z Instagrama, powinniśmy docenić to, co mamy i kogo mamy blisko siebie.
„Zobacz, wszystko jest glamour i wszystko jest Instagram, nienawidzę świata, w którym przyszło mi dorastać, nienawidzę kłamstwa, ale kłamię, bo nie wierzę już nawet w prawdę”.

Singiel „GLAMOUR” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/escehglamour

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s