MANDEE i Naomi Prie łączą siły! Posłuchaj „Lose It All”!

Naomi Prie prezentuje swój trzeci singiel „Lose It All”, który powstał we współpracy z producentem i DJ’em MANDEE – doskonale znanym m.in. z remixu do utworu bryskiej „lato (pocałuj mnie)”, który podbił polskie listy przebojów!

Lose It All” opowiada o znalezieniu się na skraju, nad wielką przepaścią, ze świadomością, że jeśli w nią wpadniesz, już nigdy możesz się z niej nie wydostać. To często przynosi ból, złamane serce, pustkę, ale i ulgę. Ulgę, bo zawsze możesz liczyć na siebie i nawet jeśli zostajesz ze wszystkim sam, to wciąż stoisz na nogach o własnych siłach – powiedziała Naomi.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Naomi Prie to 23-letnia rumuńska piosenkarka i autorka tekstów, studiująca psychologię w Bukareszcie. Po raz pierwszy została zauważona przez szerszą publiczność podczas konkursu SuperStar Romania. Piękna interpretacja piosenki Billie Eilish IDon’tWannaBeYouAnymore” do dziś uważana jest za jeden z najlepszych występów w historii tego show.

Miłość do muzyki Naomi Prie odkryła bardzo wcześnie, bo w wieku 3 lat. Nigdy nie chodziła na lekcje śpiewu, ale, mimo tego, podbijała serca publiczność w każdym programie, w którym miała okazję wystąpić.

MANDEE to DJ i producent, na którego koncie, poza remixem utworu bryskiej (Złota Płyta, prawie 9mln odtworzeń na Youtube i ponad 8 mln streamów na Spotify), znajdują się także takie hity jak: „Coco Jambo” (19 mln YouTube), „Don’t Go” (13 mln) czy „Superstar” (3 mln YouTube, ponad 1 mln Spotify), dzięki któremu otrzymał nominację do Eska Music Awards. MANDEE został kilkukrotnie wyróżniony Złotymi Płytami, Czterokrotnie Platynową i Diamentową Płytą, a utwory wyprodukowane i współtworzone przez artystę zyskały ponad 300 mln odtworzeń na YT.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s