Trzecia zapowiedź nowego albumu THE MAPLE VERSE (projekt Bartka Kosińskiego / ex-Pinn Dropp)

Ukazał się nowy singel pochodzącego z Białowieży basisty, wokalisty i klawiszowca Bartka Kosińskiego znanego między innymi z warszawskiej grupy Pinn Dropp. Jest to trzecia zapowiedź debiutanckiej płyty projektu The Maple Verse.

„Fall and Ascend” ukazuje rockową, bardziej energiczną stronę artysty. Poniekąd nawiązuje do klasyki muzyki rockowej, ale również wytycza w niej swój własny szlak i wzbogaca i tak bardzo już zróżnicowane brzmienie płyty „Prove Me Wrong”. Jest to utwór o tym jak każdy z nas jest pisarzem własnej historii i jak nasze wzloty i upadki tę historię kształtują. Pomimo zaangażowania w wiele projektów na przestrzeni lat, Bartek uważa The Maple Verse za najważniejszy projekt w swojej dotychczasowej karierze i zamierza go intensywnie rozwijać przez kolejne lata. Jego nadchodzący debiutancki album „Prove Me Wrong” jest jego wielkim powitaniem z muzycznym światem i podsumowaniem wszystkiego, co robił przez ostatnie sześć lat swojej fascynacji muzyką.

Początkowo zainspirowany grą na klawiszach Tony’ego Banksa z Genesis, Bartek rozpoczął karierę muzyczną jako klawiszowiec. Przez lata grał w różnych zespołach, zaczynając w 2016 roku w punk-rockowym Dzikiraj, potem udzielając się w grającym rocka alternatywnego Bobby From Peru, by w końcu dołączyć do warszawskiego prog rockowego Pinn Dropp. Podczas gry w tych zespołach Bartek zagrał kilkanaście koncertów na żywo, oraz doświadczył pierwszych nagrań studyjnych pracując nad „Macrowaves” – Bobby From Peru i „Dreamscape of Silence” – Pinn Dropp.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s