Dildo Baggins i jego romantyczny “Prezent” dla wszystkich tych, którzy mieli lub mają problemy z czasem Present Perfect

Nikogo chyba już nie zdziwi, że nowy singiel artysty z torbą na głowie poświęcony jest…miłości. Chociaż czy aby na pewno?

Baggins na jesień przygotował prosty, wpadający w ucho utwór, osadzony w klimacie polskiej wsi, siana, łąki i randkowania we właśnie takich okolicznościach. Brzmi jak dobry plan na ostatnie ciepłe dni, czyż nie?

Za wsią Sławnikowice na Dolnym Śląsku pośród bezkresnych lasów jest wielka polana, na środku której rośnie olbrzymia brzoza. To wyjątkowe i magiczne miejsce. Na tej polanie rozgrywa się akcja piosenki „Prezent”. To właśnie tam pośród stogów siana odbyła się schadzka, która przerwana została nawoływaniem jednego z rodziców – opowiada sam Dildo Baggins.

Pod względem muzycznym otrzymujemy akustyczną, melodyjną i minimalistyczną formę, do której przyzwyczaił nas tajemniczy artysta. Utwór został zarejestrowany na sesji nagraniowej, której efekt stanowić będzie drugi album studyjny. Jego premiera planowana jest na początek 2023 r. Piosenka zarejestrowana została w Studio Serakos, a za produkcję poza Dildo Bagginsem odpowiadają Robert i Magda Srzedniccy.

Premierze utworu będzie towarzyszyć dodatkowo publikacja jego wykonania w wersji live. Dildo postanowił dla swoich fanów stworzyć dodatkowy “Prezent” i wraz z Kubą Korzeniowskim (Zamiostudio) zarejestrował go w klimatycznej miejscówce na Pradze Północ. Podczas wspomnianego spotkania powstały nagrania jeszcze dwóch utworów, ale jakie to utwory – tego jeszcze nie wiemy. Czy dowiemy się tego przy okazji premiery “Prezentu”? Przekonajmy się!

Link do utworu na portalach streaming’owych: https://ffm.to/DildoPrezent

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s