Catz ‚n Dogz, Krzysztof Zalewski i Chmura

Catz ‘n Dogz, czyli Grzegorz Demiańczuk Wojciech Tarańczuk, od lat z powodzeniem podbijają świat muzyki elektronicznej. Grali już chyba wszędzie na świecie – od Australii czy Brazylii po Indie. Są gwiazdami sceny DJskiej, ale chętnie produkują i tworzą muzykę, zapraszając do współpracy polskie i światowe gwiazdy.

30 września będzie mieć premierę kolejny album Catz ‘n Dogz. „Punkt” ma dla nich szczególne znaczenie. Po pierwsze dlatego, że zaprosili do współpracy wokalistów, których szanują i słuchają na co dzień, których głos, przekaz i artystyczna droga są im najbliższe. I tak na płycie znalazły się utwory stworzone razem z Krzysztofem Zalewskim, Kayah, Szczylem, Baaschem, Pauliną Przybysz, Rosalie, Łoną, Rebeką, Schafterem i Kubą Karasiem. Po drugie dlatego, że album opowiada o takim momencie w życiu, który jest kluczowy, ważny, przełomowy. Kolejne piosenki to historie bardzo nam bliskie, o szukaniu własnej drogi, odwadze bycia sobą, o takim punkcie, który choć trudny, zmienia wszystko.

Taki jest też utwór nagrany z Krzysztofem Zalewskim. Wojtek z Catz ‘n Dogz tak opowiada o utworze „Chmura”:

To piosenka o problemach, z którymi nie wiemy, jak sobie poradzić. Gdy jesteśmy w dołku, nie widzimy rozwiązania, pochłania nas czarna chmura, a przecież czasem wystarczy mały impuls pomoc kogoś bliskiego, żeby świat nabrał na nowo ciepłych barw. Niekiedy potrzebny jest tylko czas. Negatywne momenty w życiu też są nam potrzebne”.

Album „Punkt” został wydany na winylu i jest już dostępny do zakupu w preorderze na empik.com

PREORDER LINK: Catz ‚n Dogz – Punkt LP

Dodatkowo premierze będzie towarzyszyć trasa koncertowa Catz ‘n Dogz z zaproszonymi gośćmi w największych polskich miastach: 

12.10 Poznań / TAMA
13.10 Sopot /Sfinks700
19.10 Wrocław /NFM 
20.10 Kraków / Hype Park
21.10 Warszawa / Niebo

SMARTLINK: Catz ‚n Dogz ft. Krzysztof Zalewski – Chmura

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s