Allevrax i jej pierwszy singiel „In Time”

Jesteśmy właśnie świadkami niezwykle ciekawego debiutu na scenach elektronicznych i  klubowych. To wszystko za sprawką polskiej producentki Allevrax, mieszkającej w Berlinie. Już teraz można słuchać jej pierwszego singla pt. In Time.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Allevrax w wieku trzynastu lat zaczęła zgłębiać świat muzyki elektronicznej, do którego stale wiernie wraca. Obecnie jest studentką BIMM Berlin na wydziale produkcji muzycznej. Muzykę traktuje jako własny pamiętnik i tak też z lekkością pióra godzi ze sobą swoje dwie skrajności. Łączy brzmienia elektroniczne z akustycznymi, taneczne rytmy z poważnymi tekstami, tworząc świadectwo przeszłości i tego, co ją ukształtowało, prąc ku nowym muzycznym doznaniom, które swoje odwzorowanie będą miały w przyszłych zapiskach. Tym pierwszym jest In Time. Jak sama mówi: To utwór, który traktuje o tym, jak kluczową rolę odgrywa czas w naszym życiu i kolei wydarzeń. Zaczęłam go półtora roku temu, był już praktycznie gotowy do masteringu, ale z jakiegoś powodu poczułam, że to jeszcze nie jest odpowiedni moment na jego wydanie. Po roku wróciłam do niego i utwór nabrał kompletnie nowego wydźwięku, dosłownie i w przenośni. „In Time” dla mnie jest przypomnieniem tego, że nic nie dzieje się bez przyczyny i należy kierować się swoim wewnętrznym głosem oraz wierzyć, że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas, co ma swoje odzwierciedlenie w tytule. „In Time” jest również początkiem nowej historii, na którą w końcu przyszedł czas i której rozdziały będą się pojawiały w najbliższych miesiącach.

Jest on już dostępny na najpopularniejszych platformach streamingowych. Przy okazji mocno polecamy sprawdzać jej social media, bo „In Time” to dopiero jej pierwsze muzyczne słowo.

https://www.facebook.com/Allevrax

https://www.instagram.com/allevrax

https://www.tiktok.com/@allevrax

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s