Paweł Lisek prezentuje utwór „Pierwszy Raz”

Paweł Lisek i jego utwór opowiadający o tęsknocie za emocjami, których doświadczył każdy z nas. Wracamy do nich czasem z uśmiechem i nostalgią a czasem ze smutkiem i tęsknotą.

Artysta w utworze dotyka emocji towarzyszącym takim przeżyciom, jak pierwsze spotkanie, zachwyt, zapach, czy zauroczenie. Wszystkie te momenty zdarzają się raz i nie idzie ich powtórzyć lub odtworzyć. Każde kolejne są zupełnie inne, co nie znaczy, że mniej piękne. To podróż do pięknych chwil, które każdy z nas nosi w swoim sercu.

Za całym projektem stoją znakomite osoby :

Tekst – Bartosz Hoppe
Muzyka – Bartosz Hoppe, Piotr Klimek

Produkcja – Bartosz Hoppe, Piotr Klimek
Mix, mastering- Adrian Trepka

Wydawnictwo Euphoria Entertaiment


Paweł Lisek – wokalista z Nowego Tomyśla. Laureat wielu konkursów i festiwali. Zajął III miejsce na ogólnopolskim konkursie muzyki filmowej w Poznaniu. Dotarł do ścisłego finału międzynarodowego konkursu Aim 2 Fame. W konkursie wzięło udział kilka tysięcy uczestników z 42 krajów. ostatecznie zajął 25 miejsce w Top 100 z piosenką O niebo lepiej Mietka Szcześniaka. Ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów. Dzięki współpracy z wytwórnia Euphoria Entertaiment zostały wydane utwory tj. We hope, Nie zatrzymasz mnie, Mamy kilka szans, czy Bądź kim chcesz, które przez wiele tygodni znajdowały się m.in. na ogólnopolskiej Liście Przebojów radia Wnet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s