„New in Town” Marii Niklińskiej

Maria Niklińska przedstawia premierowy utwór. „New in Town”, wraz z klipem, który do niego powstał, ukazuje alternatywne, jeśli chodzi o obszar muzyczny, oblicze Artystki.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Bardzo ważną rolę w twórczości Marii Niklińskiej odgrywają jej teksty, które zawszą są pełne symboli i metafor. Tak jest również przy „New in Town”. Jak mówi: To spowiedź. To zapowiedz nowej mnie, nowej artystki. Jeszcze bardziej wolnej  i pozwalającej sobie na więcej. Tytuł „New in Town” to oczywiście metafora o stwarzaniu siebie na nowo. W piosence pytam czy możemy zmienić swoje przeznaczenie, ale również w sensie dosłownym to wyraz  miłości i wdzięczności  do miasta, które mnie wychowało, i do wszystkich miast, w których poczułam się jak nowo narodzona. Miast, które skrywają w sobie i samotność i zagubienie ich mieszkańców, ale tez potrafią dają paradoksalnie poczucie oddechu i wolności. Kocham to, ze w mieście mamy i tłumy ludzi i kiedy chcemy, możemy być anonimowi. I ja i wielu ludzi doceniło w pandemii naturę, ale teraz doceniłam na nowa tętniące ludźmi miasta. Kocham je.

„New in Town” promuje również teledysk. Postawiłam w nim na nowoczesną formę, i… myślę, że klip spodoba się również miłośnikom komiksów. Chciałam znaleźć prosty, ale mocny  sposób na zapis moich stanów ducha, więc to odcinek 1., szykujcie się na część 2. – mówi Niklińska.

To ostatnie zdanie, to oczywiście zapowiedź kolejnych nowości. Tymczasem „New in Town” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Muzycznie i tekstowo „New in Town” jest jedną z moich najlepszych kompozycji. – tak czuję – podsumowuje Maria Niklińska.

https://www.instagram.com/maria.niklinska/

https://www.facebook.com/marianiklinskauniverse

https://www.tiktok.com/@maria.niklinska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s