Wojciech Wajc prezentuje debiutancki singiel „Horyzont”

W niedzielę 04 września o godz. 12 na kanale YouTube odbyła się premiera debiutanckiego singla Wojciecha Wajc pt. „Horyzont”. Teledysk do utworu został nakręcony w Toruniu.

„Horyzont to utwór, który mówi o tym, że niezależnie od tego czy danego dnia ponieśliśmy porażkę, nie udało nam się czegoś osiągnąć, to zawsze należy iść przed siebie. Nie można się poddawać, ponieważ przed nami kolejne dni. A każdy nowy dzień daje wiele możliwości, stanowi dla nas szanse, która może odmienić nasze życie. Tylko od nas zależy czy tą szansę dostrzeżemy i z niej skorzystamy”– mówi artysta.

Slowa: Bartosz Hoppe; Muzyka: Bartosz Hoppe, Piotr Klimek; Produkcja: Bartosz Hoppe, Piotr Klimek; Mix&Mastering: Adrian Trepka; Realizacja teledysku: Mateusz Gołasz; Zdjęcia: Radosław Rogula

Wojciech Wajc jest mieszkańcem Mroczna (woj. warmińsko-mazurskie). Od wielu lat wokalista związany jest z muzyką. W tym roku artysta dał się poznać szerszej publiczności występując w telewizyjnym programie „Szansa na Sukces. Opole 2022”, gdzie miał okazje wystąpić przed Markiem Kościkiewiczem, Rafałem Brzozowskim oraz Antkiem Smykiewiczem. Pomimo młodego wieku artysta wystąpił na wielu scenach w Polsce i za granicą, m.in. w Berlinie, Pradze, a także na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s